Váš košík je prázdný

Informace o firmě

Naše začátky se datují do 70 let minulého století, kdy jsme vyráběli dřevěné misky, solničky, talíře a stojánky na vajíčka pro Ústředí lidové umělecké výroby v Praze. V r. 1981 jsme začali vyrábět  bubenické paličky. Firma byla založena v r. 1986 na tehdejší povolení Místního národního výboru ve Velkém Beranově pro poskytování služeb občanům. Po roce 1989 jsme se soustružení dřeva a výrobě paliček začali věnovat na plný úvazek. Začali jsme spolupracovat s hračkářskými firmami, pro které jsme vyráběli součástky a výrobu dále rozšířili o soustružené nábytkové nohy a různé sloupky. 

V r. 1996 jsme začali kooperovat s pražskými výrobci loutek, pro které jsme napřed soustružili komponenty a později vyráběli komplet celá tělíčka loutek pro další úpravy. V současnosti se zaměřujeme na výrobu soustružených komponent na zakázku a výrobu bubenických paliček. Tu představujeme na vlastních stránkách, zde bychom chtěli prezentovat naše možnosti a dovednosti ve výrobě drobných soustružených součástek, loutek a soustružených prvků. Vše, co na našich stránkách najdete, je zaměřeno na 100% splnění požadavků našich zákazníků, kterým se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc.

Co je cílem naši dlouhodobé spolupráce se zákazníkem.

Dlouhodobým a stálým zákazníkům se snažíme vyjít co nejvíce vstříc a být pro ně stálým, důvěryhodným a spolehlivým partnerem. Víme jak důležité je pro naše zákazníky zajištění bezproblémových dodávek nutných k realizaci jejich záměrů a možnost spolehnout se na své dodavatele.

Tomuto cíli také plně podřizujeme svou dosavadní činnost. Preferujeme dlouhodobou spolupráci navzájem výhodnou pro obě strany. Dokážeme se plně přizpůsobit požadavkům zákazníka a děláme vše pro to, aby jsme pro něj byli důvěryhodný a stálý obchodní partner. 

Víme, jak je toto důležité v případě, že na naší práci závisí úspěšnost a včasná realizace objednávek, ke kterým dodáváme naše komponenty. Proto děláme vše, aby jste se jako náš zákazník mohli na nás vždy za jakýchkoliv situací spolehnout.

zpět